home | login | register | DMCA | contacts | help | donate |      

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я


my bookshelf | genres | recommend | rating of books | rating of authors | reviews | new | форум | collections | читалки | авторам | add


Дара Корній
Обсуждение Корній Дара:

: Корній Дара

ЧУДОВО! Розкішно і смачно пише автор. Величезна подяка і шана! Обов*язково придбаю всі книги Дари в паперовому варіанті!!!!!!!!!

: Корній Дара

Прочитала "Зірку для тебе", "Тому, що ти є" та "Гонихмарника". Назагал дуже сподобалося, захоплює неабияк, але чомусь помітила не дуже добру закономірність: авторка зачасто повторюється, використовує в різних, не зв'язаних між собою, книгах одні і ті ж порівняння, звороти і т.д. Це дуже розчарувало.

: Корній Дара

З захопленням прочитала "Гонихмарника"! Яка мова! Які енергії! Таке все рідне, наше, українське! Вже біжу до книгарні, щоб придбати цю книжку. Дякую автору за такий чудовий витвір)))


: Корній Дара

Спокусилась на відгуки і я в захваті від "Гонихмарника"! Яка соковита мова. Просто читаючи, дійсно розуміла,яка ж наша мова гарна, прекрасна, сама най,най... Сюжет теж дуже сподобався. Рекомендую!

: Корній Дара

Чудові книги!!!! Мені дуже сподобалися)


: Корній Дара

А коли буде "Зворотній бік сутіні"? Вже ну дуужее хочеться прочитати продовження саги; яка доля буде у Птахи та чи стане Стриб сірим!!!

: Re: Корній Дара

Вона вже є, але лише в паперовому вигляді. І, як виявилося, то не остання книга у серії

: Корній Дара

Вже хочу продовження історії про Мальву, Птаху, Остапа та Стриба. Чи буде бабуся Горпина безсмертною? Сказати, що що я захопилася її книгами - не сказати нічого.

: Корній Дара

Чекаю недочекаюся продовження історії про Мальву.. Дуже подобається, так нестандартно та захопливо для українського фентезі))

: Корній Дара

Ну коли вже вийде книга? Сповістіть будь-ласочка.. Вже не можу дочекатися....

: Re: Корній Дара

Нова книга вийде в січні-лютому майбутнього 2016-го року! Це буде продовження циклу "Зворотній бік"! Третя частина має назву "Зворотній бік сутіні"! Також буде четверта частина цього циклу! Вона буде називатися "Зворотній бік світів"! Четверта частина вийде ближче до Львівського форуму видавців! А, також буде продовження роману "Гонихмарник"! Продовження носить назву "Гонихмарниця"!

: Re: Корній Дара

Щире вам дякую Даро Корній за чудові книжки "Зворотній бік..." Я живу за кордоном і мені книжки рекомендувала моя сестра. Шкода що тут в Польщі не можу купити паперові книжки, ті три що доступні були он-лайн прочитала, хочу і остатню прочитати але її немає он-лайн. Мені також цікаво звідки ви почерпнули натхнення для цього твору. Це ж справжні словянські боги Перун, Леля, Лада, Дана, сТрибог... та й сюжет він такий правдивий такого не придумаєш воно ж мусило бути насправді?

: Корній Дара

З нетерпінням чекаю на продовження саги "Зворотній бік" та продовження "Гонихмарник". До речі коли очікувати на "Гонихмарницю". Маю майже всі романи Дари Корній, я в захваті. Дякую, Вам, за прекрасні твори.

: Корній Дара

Підскажіть ,будь-ласка Сергій лятячи в самольоті до дому (вже вийшовши з коми ) помер , бо був натк на погану погоду та про наполохану стюардесу. "Зірка для тебе ".

: Корній Дара


пробачте за орфографію

: Корній Дара

Читаючи книги "Зворотній бік...", забуваєш усе на світі! Фантастичні твори! Який талант автора, особливо захоплює багатство української мови, міфології. Іпояснює багато чого в житті.Дякую, не можу дочекатися продовження!

: Корній Дара

Прочитала "Зворотній бік сутіні"... враження неймовірні, читається на одному подиху... це перша трилогія надрукована українською мовою, яка просто змушує поринути з головою у зворотні світи, кохання, ревноші, підступ..... чекаю продовження...

: Корній Дара

коли буде друга книга "зворотній бік.."??

: Корній Дара

чекаю з нетерпінням продовження))

: Корній Дара

Чудові книги! Захоплюючі і такі рідні...: Корній Дара

Буде друга частина Гонихмарника??????

: Корній Дара

Ну що ж, прочитала "Гонихмарник", незвично, але зайшло нормально, підкупає українська мова та стиль слов'янського етнофентезі. На тому ж, загалом позитивному, враженні перечитала серію "Безсмертні". Але! Після четвертої книги маю враження, ніби мені хтось намагається легенько і ненав'язливо промити мізки - авторка намішала у вінегрет казки, релігії, стосунки між людьми і приправила усе це своїми особистими політичними поглядами з дуже прозорими натяками ".якщо ти прекрасний пасічник, то для чого тобі посада банкіра? Коли ж ти неперевершений кондитер, то не йди в президенти, будь ласка, не псуй ані собі, ані рідним карми"
. Більше цю авторку не читатиму, і нікому не раджу.


Добавить новый отзыв о писателе Корній Дара:

Форматирование: жирный, наклонный, подчеркнутый, зачеркнутый, цитата

Антиспам проверка, сколько будет 6 + 8 =


сообщать мне на е-мейл о поступлении новых книг автора Корній Дара

close [X]